Productinformatie
| EAN | 4012615814206 |
| Productnummer | SEB0078 |
| MRP | € 10.99 |
| Gewicht (kg) | 0.05 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 864 stuks |
SEBO origineel: 8142gs
O.a. geschikt voor:
SEBO Airbelt D1
SEBO Airbelt D2
SEBO Airbelt D3
SEBO Airbelt D3 Family
SEBO Airbelt D3 Parket
SEBO Airbelt D4
SEBO Airbelt D4 Kontrol
SEBO Airbelt D4 PET
SEBO Airbelt D4 Premium
| EAN | 4012615814206 |
|---|---|
| Origineel nummer | 8142gs |
| Intrastat | 85087000 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 10.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.042 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.05 |
| Lengte verpakking | 12,3cm |
| Breedte verpakking | 9,2cm |
| Hoogte verpakking | 4cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 36 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 864 |
| Diameter |
Ander formaat
|
| Draaibaar |
Nee
|
| Kleur |
Grijs
|
| Kliksysteem |
Nee
|
| Materiaal |
Kunststof
|
| Parkeerstand |
Nee
|
| Wieltjes |
Nee
|