Productinformatie
| EAN | 4012615501007 |
| Productnummer | SEB0041 |
| Gewicht (kg) | 0.191 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1440 stuks |
SEBO origineel: 5010ER
Door regelmatig de borstelwals te vervangen, blijven de opnameprestaties van de machine behouden.
O.a. geschikt voor:
SEBO Automatic X1
SEBO AUTOMATIC X4
SEBO Automatic X7
SEBO ET-1
SEBO Felix 1 Premium
SEBO Professional G1
| EAN | 4012615501007 |
|---|---|
| Origineel nummer | 5010ER |
| Intrastat | 85087000 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 26.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.16 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.191 |
| Lengte verpakking | 6cm |
| Breedte verpakking | 6cm |
| Hoogte verpakking | 27,5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 60 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1440 |
| Breedte product |
31cm
|
| Materiaal |
Kunststof
|