Productinformatie
| EAN | 4012615003242 |
| Productnummer | SEB0002 |
| Gewicht (kg) | 0.09 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 2160 stuks |
SEBO origineel: 10109ER
O.a. geschikt voor:
SEBO BS 36
| EAN | 4012615003242 |
|---|---|
| Origineel nummer | 10109ER |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 17.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.07 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.09 |
| Lengte verpakking | 16cm |
| Breedte verpakking | 9,5cm |
| Hoogte verpakking | 3,8cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 90 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 2160 |
| Type filter |
Lamellenfilter
|
| Wasbaar |
Nee
|