Productinformatie
| EAN | 4012615000289 |
| Productnummer | SEB0018 |
| Gewicht (kg) | 0.165 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 720 stuks |
SEBO Origineel: 6430ER
Voor SEBO Airbelt K-Serie
O.a. geschikt voor:
SEBO AIRBELT K1
SEBO AIRBELT K2
SEBO AIRBELT K3
| EAN | 4012615000289 |
|---|---|
| Origineel nummer | 6430ER |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 34.5 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.115 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.165 |
| Lengte verpakking | 18cm |
| Breedte verpakking | 14,5cm |
| Hoogte verpakking | 6cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 30 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 720 |
| Type filter |
Lamellenfilter
|
| Wasbaar |
Nee
|