Productinformatie
| EAN | 4012615718504 |
| Productnummer | SEB0012 |
| Gewicht (kg) | 0.065 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 2232 stuks |
SEBO Origineel: 7185ER
Voor SEBO Dart & Felix
Het SEBO motorbeschermingskoolstoffilter bestaat uit een laag actieve koolstof en verwijdert geurveroorzakende moleculen uit de lucht voordat deze de motor van de stofzuiger kunnen bereiken.
Dit filter helpt de motor van je stofzuiger te beschermen door te voorkomen dat deeltjes door de machine gaan. Gebruik het filter samen met het SEBO Microhygiënefilter voor een schonere, fris ruikende omgeving. Ontworpen voor gebruik met de SEBO Felix serie.
O.a. geschikt voor:
SEBO DART 1
SEBO DART 2
SEBO DART 3
SEBO DART 4
SEBO Felix
SEBO Felix 1 Premium
SEBO Felix 2 Premium
SEBO Felix 4 Combi
SEBO Felix Black Premium
SEBO Felix Classic
SEBO Felix Fun
SEBO Felix Ice Blue
| EAN | 4012615718504 |
|---|---|
| Origineel nummer | 7185ER |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 30.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.04 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.065 |
| Lengte verpakking | 15,5cm |
| Breedte verpakking | 9,5cm |
| Hoogte verpakking | 4cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 93 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 2232 |
| Type filter |
Microfilter
,
Koolstoffilter
|
| Wasbaar |
Nee
|