Productinformatie
| EAN | 4012615187508 |
| Productnummer | SEB0027 |
| MRP | € 15.99 |
| Gewicht (kg) | 0.064 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 30 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 720 stuks |
SEBO origineel: 1875
O.a. geschikt voor:
SEBO Comfort 370
SEBO Comfort 470
SEBO Electronic 370
SEBO Electronic 470
SEBO Evolution 370
SEBO Evolution 470
| EAN | 4012615187508 |
|---|---|
| Origineel nummer | 1875 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 15.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.059 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.064 |
| Lengte verpakking | 15cm |
| Breedte verpakking | 10,8cm |
| Hoogte verpakking | 10cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 30 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 30 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 720 |
| Type filter |
Microfilter
|
| Wasbaar |
Nee
|