Productinformatie
| EAN | 4012615603305 |
| Productnummer | SEB0017 |
| MRP | € 12.5 |
| Gewicht (kg) | 0.06 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 2688 stuks |
SEBO Origineel: 6033ER
Voor SEBO Airbelt C-Serie
O.a. geschikt voor:
SEBO Airbelt C
SEBO AIRBELT C2
SEBO AIRBELT C2.1
SEBO AIRBELT C3
SEBO AIRBELT C3.1
| EAN | 4012615603305 |
|---|---|
| Origineel nummer | 6033ER |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 12.5 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.04 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.06 |
| Lengte verpakking | 21cm |
| Breedte verpakking | 6,5cm |
| Hoogte verpakking | 3,5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 112 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 2688 |
| Type filter |
Lamellenfilter
|
| Wasbaar |
Nee
|