Productinformatie
| EAN | 4012615000296 |
| Productnummer | SEB0019 |
| MRP | € 13.99 |
| Gewicht (kg) | 0.055 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1896 stuks |
SEBO Origineel: 6608ER
Voor SEBO Airbelt K-Serie
O.a. geschikt voor:
SEBO AIRBELT K2
SEBO Airbelt K2 Hepa
SEBO Airbelt K2 Parket
| EAN | 4012615000296 |
|---|---|
| Origineel nummer | 6608ER |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 13.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.033 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.055 |
| Lengte verpakking | 15,5cm |
| Breedte verpakking | 9,5cm |
| Hoogte verpakking | 4cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 79 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1896 |
| Type filter |
Lamellenfilter
|
| Wasbaar |
Nee
|