Productinformatie
| EAN | 4012615503605 |
| Productnummer | SEB0024 |
| MRP | € 14.99 |
| Gewicht (kg) | 0.1 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 40 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 960 stuks |
SEBO origineel: 5036ER
Professional G/300/350/450 Evolution
O.a. geschikt voor:
SEBO Automatic X1
SEBO Automatic X2
SEBO Automatic X3
SEBO AUTOMATIC X4
SEBO Automatic X5
SEBO Automatic X7
SEBO Automatic X8
SEBO Automatic XP1
SEBO Automatic XP2
SEBO Automatic XP3
SEBO Professional G1
SEBO Professional G2
SEBO Professional G3
SEBO XP 10
SEBO XP 20
SEBO XP 30
Bekijk filter klasses
| EAN | 4012615503605 |
|---|---|
| Origineel nummer | 5036ER |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 14.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.05 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.1 |
| Lengte verpakking | 40,5cm |
| Breedte verpakking | 6cm |
| Hoogte verpakking | 6cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 40 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 40 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 960 |
| Klasse |
Klasse S
|
| Type filter |
Tritex high filtration
|
| Wasbaar |
Nee
|