Productinformatie
| EAN | 4012615143504 |
| Productnummer | SEB0029 |
| MRP | € 13.99 |
| Gewicht (kg) | 0.064 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 720 stuks |
SEBO origineel: 1435
O.a. geschikt voor:
SEBO BS 36
SEBO BS 36 ECO
SEBO BS 360
SEBO BS 360 ECO
SEBO BS 46
SEBO BS 46 ECO
SEBO BS 460
SEBO BS 460 ECO
| EAN | 4012615143504 |
|---|---|
| Origineel nummer | 1435 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 13.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.06 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.064 |
| Lengte verpakking | 14,2cm |
| Breedte verpakking | 8,5cm |
| Hoogte verpakking | 10,5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 30 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 720 |
| Type filter |
Microfilter
|
| Wasbaar |
Nee
|