Productinformatie
| EAN | 4012615819102 |
| Productnummer | SEB0014 |
| MRP | € 24.5 |
| Gewicht (kg) | 0.196 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 240 stuks |
SEBO Origineel: 8191ER
Voor SEBO Airbelt D1 t/m D4
Bestaande uit:
1x Hospital-Grade-Filter D
1x Motorbeschermingsfilter D
O.a. geschikt voor:
SEBO AIRBELT D4 1200
Bekijk filter klasses
| EAN | 4012615819102 |
|---|---|
| Origineel nummer | 8191ER |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 24.5 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.09 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.196 |
| Lengte verpakking | 33cm |
| Breedte verpakking | 29,5cm |
| Hoogte verpakking | 3,5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 10 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 240 |
| Klasse |
Klasse S
|
| Type filter |
Microfilter
|
| Wasbaar |
Nee
|