Productinformatie
| EAN | 4012615000395 |
| Productnummer | SEB0015 |
| MRP | € 22.99 |
| Gewicht (kg) | 0.101 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 648 stuks |
SEBO Origineel: 8322ER
Voor SEBO Airbelt E1/E3
Bestaande uit:
1x Hospital-Grade-Filter E
1x Motorbeschermingsfilter E
O.a. geschikt voor:
SEBO AIRBELT E1
| EAN | 4012615000395 |
|---|---|
| Origineel nummer | 8322ER |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 22.99 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.101 |
| Lengte verpakking | 18cm |
| Breedte verpakking | 14,5cm |
| Hoogte verpakking | 6cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 27 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 648 |
| Type filter |
Microfilter
|
| Wasbaar |
Nee
|