Productinformatie
| EAN | 4012615669608 |
| Productnummer | SEB0013 |
| MRP | € 16.99 |
| Gewicht (kg) | 0.146 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 720 stuks |
SEBO Origineel: 6696ER
Voor SEBO Airbelt K1/K3
Bestaande uit:
1x Microfilter K
1x Micro-hygiënefilter K
O.a. geschikt voor:
SEBO AIRBELT K1 ECO 1200
| EAN | 4012615669608 |
|---|---|
| Origineel nummer | 6696ER |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 16.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.098 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.146 |
| Lengte verpakking | 20,5cm |
| Breedte verpakking | 14,5cm |
| Hoogte verpakking | 6cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 30 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 720 |
| Type filter |
Stoffen filter
,
Lamellenfilter
|
| Wasbaar |
Nee
|