Productinformatie
| EAN | 4012615701209 |
| Productnummer | SEB0011 |
| Gewicht (kg) | 0.052 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 2688 stuks |
SEBO Origineel: 7012ER
Voor SEBO Dart & Felix
O.a. geschikt voor:
SEBO DART 1
SEBO DART 2
SEBO DART 3
SEBO DART 4
| EAN | 4012615701209 |
|---|---|
| Origineel nummer | 7012ER |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 10.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.035 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.052 |
| Lengte verpakking | 14,2cm |
| Breedte verpakking | 9,5cm |
| Hoogte verpakking | 4cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 112 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 2688 |
| Wasbaar |
Nee
|