Productinformatie
| EAN | 4012615182503 |
| Productnummer | SEB0028 |
| Gewicht (kg) | 0.026 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 2160 stuks |
SEBO origineel: 1825
O.a. geschikt voor:
SEBO Comfort 370
SEBO Comfort 470
SEBO Electronic 370
SEBO Electronic 470
SEBO Evolution 370
SEBO Evolution 470
| EAN | 4012615182503 |
|---|---|
| Origineel nummer | 1825 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 6.5 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.026 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.026 |
| Lengte verpakking | 15cm |
| Breedte verpakking | 10,5cm |
| Hoogte verpakking | 1,7cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 90 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 2160 |
| Wasbaar |
Nee
|