Productinformatie
| EAN | 4012615814602 |
| Productnummer | SEB0001 |
| Gewicht (kg) | 0.075 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 3600 stuks |
SEBO origineel: 8146ER
SEBO plumeau D1 D2 D3 D4 D5 D6 D7 D8 8146er stofzuiger penseel
- SEBO D7 90650nl
- SEBO D8 90651nl
- SEBO D3 blauw 90621nl
- SEBO D4 zwart 90634nl
- SEBO D4 premium 90620nl
O.a. geschikt voor:
SEBO Airbelt D1
| EAN | 4012615814602 |
|---|---|
| Origineel nummer | 8146ER |
| Intrastat | 85087000 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 17.5 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.05 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.075 |
| Lengte verpakking | 11cm |
| Breedte verpakking | 6,5cm |
| Hoogte verpakking | 5,5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 150 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 3600 |
| Diameter |
Ander formaat
|
| Draaibaar |
Ja
|
| Kleur |
Grijs
|
| Kliksysteem |
Nee
|
| Materiaal |
Kunststof
|
| Materiaal borstel |
Natuurhaar
|
| Parkeerstand |
Nee
|