Productinformatie
| EAN | 4012615138708 |
| Productnummer | SEB0069 |
| MRP | € 18.5 |
| Gewicht (kg) | 0.115 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 864 stuks |
SEBO origineel: 1387ER
O.a. geschikt voor:
SEBO BS 36
SEBO BS 36 ECO
SEBO BS 360
SEBO BS 360 ECO
SEBO BS 46
SEBO BS 46 ECO
SEBO BS 460
SEBO BS 460 ECO
SEBO Felix
SEBO Felix 1 Premium
SEBO Felix 2 Premium
SEBO Felix 4 Combi
SEBO Felix Black Premium
SEBO Felix Classic
SEBO Felix Fun
SEBO Felix Ice Blue
| EAN | 4012615138708 |
|---|---|
| Origineel nummer | 1387ER |
| Intrastat | 85087000 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 18.5 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.084 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.115 |
| Lengte verpakking | 15,5cm |
| Breedte verpakking | 9,5cm |
| Hoogte verpakking | 7,5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 36 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 864 |
| Diameter |
Ander formaat
|
| Draaibaar |
Ja
|
| Kleur |
Grijs
|
| Kliksysteem |
Nee
|
| Materiaal |
Kunststof
|
| Materiaal borstel |
Natuurhaar
|
| Parkeerstand |
Ja
|