Productinformatie
| EAN | 4012615672806 |
| Productnummer | SEB0071 |
| MRP | € 18.5 |
| Gewicht (kg) | 0.144 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 864 stuks |
SEBO origineel: 6728ER
O.a. geschikt voor:
SEBO AIRBELT E1
SEBO AIRBELT E2
SEBO AIRBELT E3
SEBO Airbelt E3 Premium
SEBO Airbelt E3 Premium +BOOST
SEBO AIRBELT K1
SEBO Airbelt K1 Basic
SEBO AIRBELT K2
SEBO Airbelt K2 Hepa
SEBO Airbelt K2 Parket
SEBO AIRBELT K3
SEBO Airbelt K3 Comfort
| EAN | 4012615672806 |
|---|---|
| Origineel nummer | 6728ER |
| Intrastat | 85087000 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 18.5 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.107 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.144 |
| Lengte verpakking | 15,5cm |
| Breedte verpakking | 9,5cm |
| Hoogte verpakking | 7,5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 36 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 864 |
| Diameter |
Ander formaat
|
| Draaibaar |
Ja
|
| Kleur |
Grijs
|
| Kliksysteem |
Nee
|
| Materiaal |
Kunststof
|
| Materiaal borstel |
Natuurhaar
|
| Parkeerstand |
Ja
|