Productinformatie
| EAN | 4012615003204 |
| Productnummer | SEB0070 |
| MRP | € 18.5 |
| Gewicht (kg) | 0.115 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 864 stuks |
SEBO origineel: 5856ER
O.a. geschikt voor:
SEBO Automatic X1
SEBO Automatic X2
SEBO Automatic X3
SEBO AUTOMATIC X4
SEBO Automatic X5
SEBO Automatic X7
SEBO Automatic X8
SEBO Automatic XP1
SEBO Automatic XP2
SEBO Automatic XP3
SEBO XP 10
SEBO XP 20
SEBO XP 30
| EAN | 4012615003204 |
|---|---|
| Origineel nummer | 5856ER |
| Intrastat | 85087000 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 18.5 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.064 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.115 |
| Lengte verpakking | 15,5cm |
| Breedte verpakking | 9,5cm |
| Hoogte verpakking | 7,5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 36 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 864 |
| Diameter |
Ander formaat
|
| Draaibaar |
Ja
|
| Kleur |
Grijs
|
| Kliksysteem |
Nee
|
| Materiaal |
Kunststof
|
| Materiaal borstel |
Natuurhaar
|
| Parkeerstand |
Ja
|