Productinformatie
| EAN | 4012615000067 |
| Productnummer | SEB0075 |
| MRP | € 16.5 |
| Gewicht (kg) | 0.096 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 864 stuks |
SEBO origineel: 1094gs
O.a. geschikt voor:
SEBO Airbelt C
SEBO AIRBELT C2
SEBO AIRBELT C2.1
SEBO AIRBELT C3.1
SEBO AIRBELT E1
SEBO AIRBELT E2
SEBO AIRBELT E3
SEBO Airbelt E3 Premium
SEBO Airbelt E3 Premium +BOOST
SEBO AIRBELT K1
SEBO Airbelt K1 Basic
SEBO AIRBELT K2
SEBO Airbelt K2 Hepa
SEBO Airbelt K2 Parket
SEBO AIRBELT K3
SEBO Airbelt K3 Comfort
SEBO Automatic X1
SEBO Automatic X2
SEBO Automatic X3
SEBO AUTOMATIC X4
SEBO Automatic X5
SEBO Automatic X7
SEBO Automatic X8
SEBO Automatic XP1
SEBO Automatic XP2
SEBO Automatic XP3
SEBO BS 36
SEBO BS 36 ECO
SEBO BS 360
SEBO BS 360 ECO
SEBO BS 46
SEBO BS 46 ECO
SEBO BS 460
SEBO BS 460 ECO
SEBO Comfort 370
SEBO Comfort 470
SEBO DART 1
SEBO DART 2
SEBO DART 3
SEBO DART 4
SEBO Electronic 370
SEBO Electronic 470
SEBO Evolution 370
SEBO Evolution 470
SEBO Felix
SEBO Felix 1 Premium
SEBO Felix 2 Premium
SEBO Felix 4 Combi
SEBO Felix Black Premium
SEBO Felix Classic
SEBO Felix Fun
SEBO Felix Ice Blue
SEBO Professional D8
SEBO Professional G1
SEBO Professional G2
SEBO Professional G3
SEBO XP 10
SEBO XP 20
SEBO XP 30
| EAN | 4012615000067 |
|---|---|
| Origineel nummer | 1094gs |
| Intrastat | 85087000 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 16.5 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.08 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.096 |
| Lengte verpakking | 15,5cm |
| Breedte verpakking | 8cm |
| Hoogte verpakking | 9,5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 36 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 864 |
| Diameter |
Ander formaat
|
| Draaibaar |
Ja
|
| Kleur |
Grijs
,
Zwart
|
| Kliksysteem |
Nee
|
| Materiaal |
Kunststof
|
| Materiaal borstel |
Natuurhaar
|
| Parkeerstand |
Nee
|