Productinformatie
| EAN | 4012615146703 |
| Productnummer | SEB0040 |
| Gewicht (kg) | 0.064 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 7200 stuks |
SEBO origineel: 1467
Reinigt de lucht voordat deze uit de stofzuiger komt.
O.a. geschikt voor:
SEBO BS 36
SEBO BS 36 ECO
SEBO BS 360
SEBO BS 360 ECO
SEBO BS 46
SEBO BS 46 ECO
SEBO BS 460
SEBO BS 460 ECO
| EAN | 4012615146703 |
|---|---|
| Origineel nummer | 1467 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 5.5 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.064 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.064 |
| Lengte verpakking | 20,5cm |
| Breedte verpakking | 4,7cm |
| Hoogte verpakking | ,5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 300 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 7200 |
| Type filter |
Schuimfilter
|
| Wasbaar |
Ja
|