Productinformatie
| EAN | 4012615284603 |
| Productnummer | SEB0022 |
| MRP | € 7.5 |
| Gewicht (kg) | 0.081 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 6288 stuks |
SEBO Origineel: 2846ER
Voor SEBO Professional G1/G2
O.a. geschikt voor:
SEBO Professional G1
SEBO Professional G2
| EAN | 4012615284603 |
|---|---|
| Origineel nummer | 2846ER |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 7.5 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.008 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.081 |
| Lengte verpakking | 12,1cm |
| Breedte verpakking | 10cm |
| Hoogte verpakking | 1,5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 262 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 6288 |
| Type filter |
Microfilter
|
| Wasbaar |
Nee
|