Productinformatie
| EAN | 4012615514304 |
| Productnummer | SEB0020 |
| MRP | € 5.5 |
| Gewicht (kg) | 0.006 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 22944 stuks |
SEBO Origineel: 5143
Voor SEBO Automatic X1 t/m X5
O.a. geschikt voor:
SEBO Automatic X1
SEBO Automatic X2
SEBO Automatic X3
SEBO AUTOMATIC X4
SEBO Automatic X5
| EAN | 4012615514304 |
|---|---|
| Origineel nummer | 5143 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 5.5 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.006 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.006 |
| Lengte verpakking | 10cm |
| Breedte verpakking | 6,8cm |
| Hoogte verpakking | 1,8cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 956 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 22944 |
| Wasbaar |
Nee
|