Productinformatie
| EAN | 4012615003266 |
| Productnummer | SEB0021 |
| MRP | € 17.99 |
| Gewicht (kg) | 0.04 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 2880 stuks |
SEBO Origineel: 52038ER
Voor SEBO Automatic X/X8
O.a. geschikt voor:
SEBO Automatic X7
SEBO Automatic X8
| EAN | 4012615003266 |
|---|---|
| Origineel nummer | 52038ER |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 17.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.02 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.04 |
| Lengte verpakking | 14cm |
| Breedte verpakking | 9,5cm |
| Hoogte verpakking | 4cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 120 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 2880 |
| Wasbaar |
Nee
|