Productinformatie
| EAN | 5711145152138 |
| Productnummer | NF0122 |
| Gewicht (kg) | 0.791 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 96 stuks |
Nilfisk origineel: 107406115
Originele Nilfisk slang 35 mm pistoolgreep
O.a. geschikt voor:
Nilfisk Aero 20
Nilfisk Aero 20-01
Nilfisk Aero 20-11
Nilfisk Aero 20-21
Nilfisk AERO 25-01
Nilfisk Aero 25-11
Nilfisk Aero 25-21
Nilfisk BUDDY 12
Nilfisk BUDDY 15 SERIES
Nilfisk BUDDY 18 SERIES
Nilfisk BUDDY II 12
Nilfisk BUDDY II 18
Nilfisk MULTI 20
Nilfisk MULTI 20 CR
Nilfisk MULTI 20 INOX
Nilfisk MULTI 20 T
Nilfisk MULTI 20 T INOX
Nilfisk MULTI 30 T
Nilfisk MULTI 30 T INOX
Nilfisk MULTI 30 T VSC INOX
Nilfisk MULTI II 22
Nilfisk MULTI II 30
Nilfisk MULTI II 50
| EAN | 5711145152138 |
|---|---|
| Origineel nummer | 107406115 |
| Intrastat | 85087000 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 58.49 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.771 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.791 |
| Lengte verpakking | 60cm |
| Breedte verpakking | 45cm |
| Hoogte verpakking | 10cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 4 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 96 |
| Antistatisch |
Nee
|
| Diameter slang |
32mm
|
| Kleur |
Zwart
|
| Lengte product |
350
|
| Materiaal |
Kunststof
|