Productinformatie
| EAN | 5711145202109 |
| Productnummer | NF0128 |
| Gewicht (kg) | 0.837 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 140 stuks |
Nilfisk origineel: 107409976
Pistoolgreep 35mm aansluiting
O.a. geschikt voor:
Makita P-81739
Makita VC2512L
Makita VC3011L
Nilfisk Aero 21 serie
Nilfisk aero 26 serie
Nilfisk Aero 31 serie
Nilfisk Attix 30 serie
Nilfisk Attix 33 serie
Nilfisk Attix 40 serie
Nilfisk Attix 44 serie
Nilfisk Attix 50 serie
Nilfisk ATTIX 560-21
Nilfisk Attix 751 serie
Nilfisk Attix 761 serie
Nilfisk Attix 791 serie
Nilfisk Maxxi II serie
Nilfisk VHS 40
Nilfisk VHS 42
| EAN | 5711145202109 |
|---|---|
| Origineel nummer | 107409976 |
| Intrastat | 85087000 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 58.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.807 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.837 |
| Lengte verpakking | 55cm |
| Breedte verpakking | 45cm |
| Hoogte verpakking | 10cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 7 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 140 |
| Diameter |
35mm
|
| Antistatisch |
Nee
|
| Diameter slang |
32mm
|
| Kleur |
Zwart
|
| Lengte product |
350
|
| Materiaal |
Kunststof
|
| Zuigkracht regeling |
Ja
|