Productinformatie
| EAN | 5715492032846 |
| Productnummer | NF0004 |
| Gewicht (kg) | 0.445 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 8 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 160 stuks |
Nilfisk origineel: 82214700
O.a. geschikt voor:
Nilfisk Action
Nilfisk Coupe
Nilfisk Neo
| EAN | 5715492032846 |
|---|---|
| Origineel nummer | 82214700 |
| Intrastat | 85087000 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 20.99 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.445 |
| Lengte verpakking | 50cm |
| Breedte verpakking | 30cm |
| Hoogte verpakking | 10cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 8 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 8 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 160 |
| Antistatisch |
Nee
|
| Diameter slang |
32mm
|
| Kleur |
Grijs
,
Zwart
|
| Lengte product |
200
|
| Materiaal |
Kunststof
|