Productinformatie
| EAN | 7319519679304 |
| Productnummer | NF0188 |
| Gewicht (kg) | 1.047 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 168 stuks |
Nilfisk origineel: 107402198
O.a. geschikt voor:
Nilfisk Aero 21 serie
Nilfisk aero 26 serie
Nilfisk Aero 31 serie
| EAN | 7319519679304 |
|---|---|
| Origineel nummer | 107402198 |
| Intrastat | 85087000 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 60.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 1.03 |
| Bruto Gewicht (kg) | 1.047 |
| Lengte verpakking | 60cm |
| Breedte verpakking | 45cm |
| Hoogte verpakking | 15cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 7 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 168 |
| Antistatisch |
Nee
|
| Diameter slang |
32mm
|
| Kleur |
Zwart
|
| Lengte product |
500
|
| Materiaal |
Kunststof
|