Productinformatie
| EAN | 5715492232413 |
| Productnummer | NF0171 |
| Gewicht (kg) | 0.486 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 72 stuks |
Nilfisk origineel: 128389394
O.a. geschikt voor:
Nilfisk METEOR
Nilfisk METEOR DELUXE
Nilfisk METEOR PET CARE
| EAN | 5715492232413 |
|---|---|
| Origineel nummer | 128389394 |
| Intrastat | 85087000 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 28.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.47 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.486 |
| Lengte verpakking | 50cm |
| Breedte verpakking | 35cm |
| Hoogte verpakking | 10cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 3 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 72 |
| Antistatisch |
Nee
|
| Diameter slang |
32mm
|
| Kleur |
Zwart
|
| Lengte product |
200
|
| Materiaal |
Kunststof
|