Productinformatie
| EAN | 7319519659405 |
| Productnummer | NF0018 |
| Gewicht (kg) | 0.601 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 10 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 200 stuks |
Nilfisk origineel: 1470462510
Power serie
Geschikt voor o.a.: P10, P12, P20, P30, P40,
O.a. geschikt voor:
Nilfisk Power
| EAN | 7319519659405 |
|---|---|
| Origineel nummer | 1470462510 |
| Intrastat | 85087000 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 64.49 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.58 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.601 |
| Lengte verpakking | 50cm |
| Breedte verpakking | 45cm |
| Hoogte verpakking | 8cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 10 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 10 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 200 |
| Antistatisch |
Nee
|
| Diameter slang |
32mm
|
| Kleur |
Zwart
|
| Lengte product |
190
|
| Materiaal |
Kunststof
|