Productinformatie
| EAN | 5715492152346 |
| Productnummer | NF0054 |
| Gewicht (kg) | 0.634 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 10 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 80 stuks |
Nilfisk origineel : VA81232
Geschikt voor o.a.:
Viper DSU8 50000262
Viper DSU10 50000266
Viper DSU12 50000270
Viper DSU15 50000274
O.a. geschikt voor:
Viper DSU 10
Viper DSU 10 EU
Viper DSU 12
Viper DSU 12 EU
Viper DSU 15
Viper DSU 15 EU
Viper DSU 8
Viper DSU 8 EU
| EAN | 5715492152346 |
|---|---|
| Origineel nummer | VA81232 |
| Intrastat | 85087000 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 21.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.61 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.634 |
| Lengte verpakking | 50cm |
| Breedte verpakking | 35cm |
| Hoogte verpakking | 10cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 4 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 10 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 80 |
| Antistatisch |
Nee
|
| Diameter slang |
32mm
|
| Kleur |
Zwart
|
| Lengte product |
200
|
| Materiaal |
Kunststof
|