Productinformatie
| EAN | 5028965049600 |
| Productnummer | NUM0030 |
| Gewicht (kg) | 0.007 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 13128 stuks |
Origineel Numatic: 220988
Veercontact
O.a. geschikt voor:
Numatic Henry
Numatic Henry HV 200
Numatic Henry HVR200
Numatic HET200
Numatic Hetty
Numatic Hetty HET200P
Numatic HVR200
Numatic HVR200M
Numatic HVR200T
| EAN | 5028965049600 |
|---|---|
| Origineel nummer | 220988 |
| Intrastat | 85087000 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 12.49 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.004 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.007 |
| Lengte verpakking | 13cm |
| Breedte verpakking | 2cm |
| Hoogte verpakking | ,5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 547 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 13128 |
| Materiaal |
Metaal
|