Productinformatie
| EAN | 7319519631968 |
| Productnummer | NF0026 |
| Gewicht (kg) | 0.023 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 2256 stuks |
Nilfisk origineel 1407035500.
Geschikt voor o.a.:
GM110, GM130, UZ930, GD930, UZ934, UZ932, UZ964, UZ872, SL011.
O.a. geschikt voor:
Nilfisk DP9000 Classic
Nilfisk GD 5/10 Back - COMFORT PAK - ADGILITY
Nilfisk GD/UZ 930
Nilfisk GM 110/130 Cubic
Nilfisk UZ 964 Ergoclean - Adgility UZ 964
Nilfisk UZ 964 Servac
Nilfisk UZ934
| EAN | 7319519631968 |
|---|---|
| Origineel nummer | 1407035500 |
| Intrastat | 85087000 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 18.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.007 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.023 |
| Lengte verpakking | 15cm |
| Breedte verpakking | 10cm |
| Hoogte verpakking | ,5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 94 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 2256 |
| Aantal in verpakking |
1
|