Productinformatie
| EAN | 8719214575922 |
| Productnummer | S0460 |
| Gewicht (kg) | 0.665 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 10 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 240 stuks |
H05VV-F 2x1mm² (VDE - KEMA)
10 meter
Zwart
Geschikt voor vele merken
| EAN | 8719214575922 |
|---|---|
| Intrastat | 85087000 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 16.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.65 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.665 |
| Lengte verpakking | 17cm |
| Breedte verpakking | 16cm |
| Hoogte verpakking | 5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 10 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 10 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 240 |
| Dikte draad |
2x1mm²
|
| Kabellengte |
10 meter
|
| Materiaal |
PVC
|