Productinformatie
| EAN | 8720088196823 |
| Productnummer | S0462 |
| Gewicht (kg) | 1.034 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 18 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 576 stuks |
H05VV-F 2x1.00 mm (VDE - KEMA)
15 meter
Oranje
O.a. geschikt voor:
Numatic HENRY
Numatic HETTY
Numatic JAMES
| EAN | 8720088196823 |
|---|---|
| Intrastat | 85087000 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 24.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 1.024 |
| Bruto Gewicht (kg) | 1.034 |
| Lengte verpakking | 20cm |
| Breedte verpakking | 17cm |
| Hoogte verpakking | 6cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 18 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 18 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 576 |
| Dikte draad |
2x1mm²
|
| Kabellengte |
15 meter
|
| Materiaal |
PVC
|