Productinformatie
| EAN | 8719214576233 |
| Productnummer | S0471 |
| Gewicht (kg) | 1.318 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 12 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 336 stuks |
H07 3 x 1.5 mm² (VDE) aansluitsnoer.
Neopreen
10 meter
Zwart
Met randaarde
| EAN | 8719214576233 |
|---|---|
| Intrastat | 85087000 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 28.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 1.308 |
| Bruto Gewicht (kg) | 1.318 |
| Lengte verpakking | 39cm |
| Breedte verpakking | 12cm |
| Hoogte verpakking | 7cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 12 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 12 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 336 |
| Dikte draad |
3x1,5mm²
|
| Kabellengte |
10 meter
|
| Materiaal |
Neopreen
|