Productinformatie
| EAN | 8720088190128 |
| Productnummer | S0450 |
| Gewicht (kg) | 0.423 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 10 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 320 stuks |
| EAN | 8720088190128 |
|---|---|
| Intrastat | 85444290 |
| Land van Herkomst | NL |
| MRP | 11.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.413 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.423 |
| Lengte verpakking | 15cm |
| Breedte verpakking | 15cm |
| Hoogte verpakking | 4cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 10 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 10 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 320 |
| Dikte draad |
2x0,75mm²
|
| Lengte snoer |
700
|
| Materiaal |
PVC
|
| Stekker A |
Frans Type E (CEE 7/17)
|
| Vermogen |
625W
|