SQOON Adapter geschikt voor Dyson V7 / V8 / V10 / V11 / V12 / V15 naar 32 mm
- Artikelnr. S0848
- Toon alles Verlopen
Productinformatie
| EAN | 8720088194744 |
| Productnummer | S0848 |
| MRP | € 8.99 |
| Gewicht (kg) | 0.032 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 200 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 5600 stuks |
Adapter die van een Dyson type V7,V8, V10, V11, V12 of V15 aansluiting overgaat naar een aansluiting geschikt voor een 32mm zuigmond
O.a. geschikt voor:
Dyson V10
Dyson V7
Dyson V8
| EAN | 8720088194744 |
|---|---|
| Intrastat | 85087000 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 8.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.022 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.032 |
| Lengte verpakking | 12cm |
| Breedte verpakking | 10cm |
| Hoogte verpakking | 4cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 200 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 200 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 5600 |
| Aansluiting A |
32mm
|
| Aansluiting B |
Dyson
|
| Kleur |
Grijs
,
Rood
|
| Materiaal |
Kunststof
|