Productinformatie
| EAN | 8719214576226 |
| Productnummer | S0617 |
| MRP | € 3.99 |
| Gewicht (kg) | 0.028 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 500 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 8000 stuks |
Vervanging voor origineel: 601141 (NVA41B)
Voor het gebruiken van plumeaus of nadenzuigers op de schuine mof (greep) van Numatic
O.a. geschikt voor:
Numatic HVR370-11
| EAN | 8719214576226 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 601141 |
| Intrastat | 85087000 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 3.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.024 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.028 |
| Lengte verpakking | 12cm |
| Breedte verpakking | 3,2cm |
| Hoogte verpakking | 3,2cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 500 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 500 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 8000 |
| Aansluiting A |
32mm
|
| Aansluiting B |
32mm
|
| Kleur |
Zwart
|
| Materiaal |
Kunststof
|