SQOON Afneembaar snoer geschikt voor Nilfisk VP300 / VP600 / VP930 15 meter
- Artikelnr. S0463
- Toon alles Snoeren
Productinformatie
| EAN | 8719214573478 |
| Productnummer | S0463 |
| Gewicht (kg) | 1.068 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 18 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 576 stuks |
H05VV-F 2x1 mm² (VDE - KEMA)
Vervanging voor Nilfisk origineel:
107402901 (15meter)
107402676 (10meter)
Geschikt voor o.a. SALTIX 10 / VC300 / GM80 VP 300 / VP 600 (afneembaar snoer versie).
Tevens geschikt voor de Tennant V5 en V6
Origineel nummer:
107402901 (15 meter)
107402676 (10 meter)
O.a. geschikt voor:
Nilfisk Saltix 10
Nilfisk VP300
Nilfisk VP600
Nilfisk VP930
Nilfisk VU500
| EAN | 8719214573478 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 107402901 |
| Intrastat | 85087000 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 39.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 1.058 |
| Bruto Gewicht (kg) | 1.068 |
| Lengte verpakking | 20cm |
| Breedte verpakking | 17cm |
| Hoogte verpakking | 7cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 18 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 18 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 576 |
| Dikte draad |
2x1mm²
|
| Kabellengte |
15 meter
|
| Materiaal |
PVC
|