SQOON Borstelset geschikt voor Dyson V8 / V11 / V12 / V15s voor honden- kattenharen 5-delig
- Artikelnr. S0359B
- Toon alles Accessoires sets
Productinformatie
| EAN | 8720088197011 |
| Productnummer | S0359B |
| Gewicht (kg) | 0.516 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 25 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 600 stuks |
Vervanging voor origineel: 972205-01
Past op alle Dyson machines d.m.v. bijgeleverde verlopen.
Tevens een verloop naar 32mm voor andere stofzuigers
O.a. geschikt voor:
Dyson Cyclone V10 Absolute
Dyson Cyclone V10 Total Clean
Dyson V11
Dyson V11 Absolute
Dyson V11 Absolute Extra
Dyson V11 Extra
Dyson V11 Total Clean
Dyson V12 Detect Slim Absolute
Dyson V12 Detect Slim Extra
Dyson V15s Detect Submarine
Dyson V8
Dyson V8 Absolute
Dyson V8 Extra
Dyson V8 Origin
Dyson V8 Total Clean
| EAN | 8720088197011 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 972205-01 |
| Intrastat | 85087000 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 24.99 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.516 |
| Lengte verpakking | 25,4cm |
| Breedte verpakking | 23,4cm |
| Hoogte verpakking | 8cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 25 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 25 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 600 |
| Materiaal |
Kunststof
|