SQOON Borstelset geschikt voor iRobot Roomba S9 / S9+ serie
- Artikelnr. S0873B
- Toon alles Middenborstels
Uitlopend
Productinformatie
| EAN | 8720088195222 |
| Productnummer | S0873B |
| Gewicht (kg) | 0.116 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 150 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 2400 stuks |
O.a. geschikt voor:
iRobot 4655987
iRobot Roomba S serie
iRobot Roomba S9
iRobot Roomba S9+
iRobot Roomba s9150
iRobot Roomba s915020
iRobot Roomba s9550
iRobot Roomba s955020
| EAN | 8720088195222 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 4655987 |
| Intrastat | 85087000 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 15.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.1 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.116 |
| Lengte verpakking | 25,8cm |
| Breedte verpakking | 6,3cm |
| Hoogte verpakking | 3,3cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 150 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 150 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 2400 |
| Aantal in verpakking |
2
|