SQOON Bortselset geschikt voor iRobot Roomba E / I Serie - rubber
- Artikelnr. S0876B
- Toon alles Middenborstels
Uitlopend
Productinformatie
| EAN | 8720088195253 |
| Productnummer | S0876B |
| Gewicht (kg) | 0.075 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 100 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 3600 stuks |
O.a. geschikt voor:
iRobot 4624870
iRobot 4639309
iRobot Roomba E5
iRobot Roomba E6
iRobot Roomba E7
iRobot Roomba i1
iRobot Roomba i1+
iRobot Roomba i3
iRobot Roomba i3 EVO
iRobot Roomba i3+
iRobot Roomba i4
iRobot Roomba i4+
iRobot Roomba i5+
iRobot Roomba i6
iRobot Roomba i6+
iRobot Roomba i7
iRobot Roomba i7+
iRobot Roomba i8
iRobot Roomba i8+
iRobot Roomba J7
iRobot Roomba J7+
iRobot Roomba J8
iRobot Roomba j8+
| EAN | 8720088195253 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 4624870 |
| Intrastat | 85087000 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 10.99 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.075 |
| Lengte verpakking | 19,3cm |
| Breedte verpakking | 5,7cm |
| Hoogte verpakking | 3,3cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 100 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 100 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 3600 |
| Aantal in verpakking |
2
|