SQOON Filter geschikt voor AEG - Electrolux - Philips
- Artikelnr. S0197
- Toon alles Microfilters
Uitverkocht
Productinformatie
| EAN | 8717774541395 |
| Productnummer | S0197 |
| Gewicht (kg) | 0.023 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 200 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 4800 stuks |
Alternatief beschikbaar
Vervanging voor origineel: EF17 - 909288052
O.a. geschikt voor:
AEG/Electrolux Z1915
Philips FC 8030
Bekijk filter klasses
| EAN | 8717774541395 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | EF17, 909288052, AEF08, 9001951509 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 4.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.018 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.023 |
| Lengte verpakking | 16,5cm |
| Breedte verpakking | 12cm |
| Hoogte verpakking | ,5cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 200 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 200 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 4800 |
| Klasse |
G4
|
| Type filter |
Microfilter
|
| Wasbaar |
Nee
|
| Aantal in verpakking |
1
|