Productinformatie
| EAN | 8720088193631 |
| Productnummer | S0842 |
| Gewicht (kg) | 0.02 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1100 stuks |
Vervanging van origineel: 1184255014
Geschikt voor o.a.: LX7-series / LX8-series
O.a. geschikt voor:
AEG/Electrolux LX7
AEG/Electrolux LX8
Bekijk filter klasses
| EAN | 8720088193631 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 1184255014 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 9.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.011 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.02 |
| Lengte verpakking | 16,5cm |
| Breedte verpakking | 12,5cm |
| Hoogte verpakking | 3cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 55 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1100 |
| Klasse |
G1
|
| Type filter |
Schuimfilter
|
| Wasbaar |
Ja
|
| Aantal in verpakking |
1
|