Productinformatie
| EAN | 8720088195192 |
| Productnummer | S0871 |
| Gewicht (kg) | 0.067 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1536 stuks |
Vervanging voor origineel: 12025213
O.a. geschikt voor:
Bosch BGC05A220A/02
Bosch BGC05A220A/03
Bosch BGC05A220A/05
Bosch BGC05A220A/06
Bosch BGC05AAA1/02
Bosch BGC05AAA1/03
Bosch BGC05AAA1/05
Bosch BGC05AAA1/06
Bosch BGC05AAA2/02
Bosch BGC05AAA2/03
Bosch BGC05AAA2/04
Bosch BGC05AAA2/05
Bosch BGS05A220/02
Bosch BGS05A220/03
Bosch BGS05A220/05
Bosch BGS05A220/06
Bosch BGS05A221/02
Bosch BGS05A221/03
Bosch BGS05A221/05
Bosch BGS05A221/06
Bosch BGS05A222/02
Bosch BGS05A222/03
Bosch BGS05A222/04
Bosch BGS05A222/05
Bosch BGS05A225/02
Bosch BGS05A225/03
Bosch BGS05A225/05
Bosch BGS05A225/06
Bosch BGS05AAA1/02
Bosch BGS05AAA1/03
Bosch BGS05AAA1/04
Bosch BGS05AAA1/05
Bosch BGS05AAA2/02
Bosch BGS05AAA2/03
Bosch BGS05AAA2/04
Bosch BGS05AAA2/05
Bosch BGS05BA2GB/05
Bosch BGS05BA2T/03
Bosch BGS05BA2T/04
Bosch BGS05BL1H/03
Bosch BGS05BL1H/04
Bosch BGS05BL1H/05
Bosch BGS05GR2/03
Bosch BGS05GR2/04
Bosch BGS05PU2/03
Bosch BGS05RD2/03
Bekijk filter klasses
| EAN | 8720088195192 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 12025213 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 7.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.047 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.067 |
| Lengte verpakking | 25cm |
| Breedte verpakking | 20cm |
| Hoogte verpakking | 3cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 64 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 1536 |
| Klasse |
G1
|
| Type filter |
Schuimfilter
|
| Wasbaar |
Ja
|
| Aantal in verpakking |
1
|