SQOON Filter geschikt voor Bosch PAS en GAS 12-30 cilinder model
- Artikelnr. S0781
- Toon alles Cilinderfilters
Productinformatie
| EAN | 8720088197493 |
| Productnummer | S0781 |
| Gewicht (kg) | 0.491 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 12 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 192 stuks |
Vervanging voor origineel:
2 607 432 001, 2607432001
LxBxH 19cm x 19cm x 16.8cm
Binnendiameter 14.5cm
O.a. geschikt voor:
Bosch GAS 12-30 F
Bosch PAS 1000
Bosch PAS 11-25
Bosch PAS 11-25 F
Bosch PAS 12-50 F
Bosch PAS 850
Bekijk filter klasses
| EAN | 8720088197493 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 2 607 432 001 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 19.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.368 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.491 |
| Lengte verpakking | 20cm |
| Breedte verpakking | 19,5cm |
| Hoogte verpakking | 19cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 12 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 12 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 192 |
| Klasse |
F7
|
| Type filter |
Cilinder filter
,
Lamellenfilter
|
| Wasbaar |
Nee
|
| Aantal in verpakking |
1
|