Productinformatie
| EAN | 8720088194805 |
| Productnummer | S0864B |
| Gewicht (kg) | 0.022 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 140 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 2800 stuks |
Vervanging voor origineel: 12046783, 12027210 , 12027209
O.a. geschikt voor:
Bosch BGC41LSIL/03
Bosch BGC41LSIL/04
Bosch BGC41LSIL/05
Bosch BGC41PET
Bosch BGC41PET/01
Bosch BGC41PET/02
Bosch BGC41PET/03
Bosch BGC41PET/04
Bosch BGC41PET2/02
Bosch BGC41Q69/01
Bosch BGC41Q69/02
Bosch BGC41Q69/03
Bosch BGC41Q69/04
Bosch BGC41X36/01
Bosch BGC41X36/04
Bosch BGC41X36/05
Bosch BGC41XALL/01
Bosch BGC41XALL/04
Bosch BGC41XFMLY/04
Bosch BGC41XHYG/04
Bosch BGC41XSIL/01
Bosch BGC41XSIL/04
Bosch BGS412000/01
Bosch BGS412234/01
Bosch BGS412234A/01
Bosch BGS41FAM/01
Bosch BGS41FAM/02
Bosch BGS41FAM/03
Bosch BGS41FAM/04
Bosch BGS41HYG1/01
Bosch BGS41K332/01
Bosch BGS41K332/02
Bosch BGS41K332/04
Bosch BGS41K432/01
Bosch BGS41MPOW/01
Bosch BGS41MPOW/02
Bosch BGS41MPOW/04
Bosch BGS41PET1/01
Bosch BGS41PET1/04
Bosch BGS41POW1/02
Bosch BGS41POW1/04
Bosch BGS41POW2/02
Bosch BGS41POW2/04
Bosch BGS41PRO/01
Bosch BGS41PRO/02
Bosch BGS41SIL66/01
Bosch BGS41SIL66/02
Bosch BGS41SIL66/04
Bosch BGS41X300/01
Bosch BGS41ZOORU/01
Siemens VSX41A300/01
Siemens VSX41A322
Siemens VSX41A322/01
Siemens VSX41XTRM/01
Siemens VSX41XTRM/02
| EAN | 8720088194805 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 12046783, 12027210 , 12027209 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | TR |
| MRP | 7.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.017 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.022 |
| Lengte verpakking | 17,5cm |
| Breedte verpakking | 14cm |
| Hoogte verpakking | 2,7cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 140 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 140 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 2800 |
| Type filter |
Schuimfilter
|
| Wasbaar |
Ja
|