SQOON Filter geschikt voor Dyson Pure Cool Desk / Cool Tower / Hot + Cool luchtreiniger
- Artikelnr. AP0022
- Toon alles Luchtbevochtigingsfilters
Productinformatie
| EAN | 8720088197172 |
| Productnummer | AP0022 |
| Gewicht (kg) | 1.219 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 12 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 168 stuks |
Gelijk aan origineelnr: 969048-05 / 969048-03
H12 PTFE HEPA met separaat koolstoffilter.
O.a. geschikt voor:
Dyson 969048-03
Dyson 969048-05
Dyson Pure Cool Desk DP04
Dyson Pure Cool Tower TP04
Dyson Pure Hot+Cool HP04
| EAN | 8720088197172 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 969048-05 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 34.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.901 |
| Bruto Gewicht (kg) | 1.219 |
| Lengte verpakking | 39,6cm |
| Breedte verpakking | 10,5cm |
| Hoogte verpakking | 22,3cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 12 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 12 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 168 |
| Aantal in verpakking |
1
|