SQOON Filter geschikt voor Dyson Pure Cool Link TP02 en TP03
- Artikelnr. AP0023
- Toon alles Luchtbevochtigingsfilters
Productinformatie
| EAN | 8720088197561 |
| Productnummer | AP0023 |
| Gewicht (kg) | 0.305 |
| Vanaf (aantal) | 1 stuks |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 18 stuks |
| Aantal verpakkingen op pallet | 216 stuks |
Vervanging voor origineel: 97242601, 972426-01
Geschikt voor Dyson Pure Cool Link tafelventilators en Dyson Pure Hot + Cool Link verwarmende luchtreinigers.
O.a. geschikt voor:
Dyson Pure Cool Link TP02
Dyson Pure Cool Link TP03
| EAN | 8720088197561 |
|---|---|
| Vervangt Origineel | 972426-01 |
| Intrastat | 84213925 |
| Land van Herkomst | CN |
| MRP | 14.99 |
| Netto Gewicht (kg) | 0.176 |
| Bruto Gewicht (kg) | 0.305 |
| Lengte verpakking | 19,6cm |
| Breedte verpakking | 19,5cm |
| Hoogte verpakking | 20cm |
| Aantal verpakkingen per verzenddoos | 18 |
| Aantal verpakkingen in omdoos | 18 |
| Aantal verpakkingen op pallet | 216 |
| Aantal in verpakking |
1
|